Teslimat ve İade

I. Kargo ve Teslimat:

Hafta içi saat 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün,  cumartesi günleri saat 11:00'dan sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınmaktadır. Siparişiniz 1-7 iş günü içerisinde adrese teslim edilir. Doğal afet, yangın, savaş vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir. 


Depo stoklarımızda bulunmayan ürünler yaklaşık 6-8 haftada teslim edilir. (Teslim süresi, ürünün fabrika stoklarında hazır olan ve ithalat iznine tabi olmayan ürünler için geçerlidir.)
 

Lütfen ürününüzü teslim alırken, ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. 

Cam malzemelerin (özellikle büret, otomatik büret, pipet, mezür vb.) kargo ile sevkiyatında oluşabilecek hasardan firmamız sorumlu değildir. Firmamız tarafından yapılan uyarıya rağmen, kargo teslimatı istenirse iade kabul edilmez.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

II. İade Şartları:

Firmamızdan satın aldığınız ürünleri, orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşuluyla 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Orijinal ambalajı açılmış, hasar görmüş ve tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


İade edilmek istenen ürünlerin faturası veya kasa fişi ile birlikte kargoya verilmesi gerekmektedir. 

 

İade başvurunuz, kargonuz elimize geçtiği gün içerisinde işleme alınır, bunu takiben 1-3 iş günü içerisinde tarafımıza bildireceğiniz banka hesabınıza ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürün ücretinin iade masrafları (banka havale, banka eft vs.) müşteriden kesilecektir.


NOT : Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünlerin kargo masrafı müşteriye aittir. 
 

 

 

Balmumcu Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır